Menu Zavřeno

Kniha přání a stížností

Dotazy, připomínky, návrhy, upozornění na chyby či nefunkčnosti.

Nic není dokonalé a bohužel ani tento web. Jsem jen člověk, takže pokud zde naleznete něco co funguje špatně či vůbec nebo na nějakou tu faktickou chybu, můžete mi dát zprávu na facebook nebo níže do komentářů. A já se to pokusím napravit.

Můžete zde i nahlásit nefunkční alba a videa. To bohužel vzhledem k tomu, že se jedná o obsah třetích stran nemůžu nijak ovlivnit. Můžu jedině zkusit zajistit jiný zdroj, ale to se ne vždy podaří.

Můžete si zde požádat i o přednostní přidání interpreta nebo filmu. Ovšem musí být dostupný nějaký zdroj obsahu. Kde nic není, tam nic nevykouzlím. Pokud chcete můžete se i stát spolupracovníkem a aktivně vyhledávat obsah. A případně ho i rovnou připravit ke zpracování což není nic složitého. Je to ovšem neplacená dobrovolná činnost. Web není komerční a tak nemá z čeho platit. Stálé spolupracovníky můžu jedině přidat na stránku týmu, kde můžou mít odkaz na svůj vlastní projekt či web. Samozřejmě pokud to budou chtít.

No a v neposlední řadě zde můžete pokládat i své dotazy. Samozřejmě myslím dotazy o webu a nikoliv o nesmrtelnosti chrousta.

Váš Admin webu

Komentáře